O nas

Tati Concept to my - Kaja i Oliwia! 

Mamy małe wspólne marzenie... Marzy nam się żeby wprowadzić odrobinę nieba do Waszych domów :) Chciałybyśmy żeby otaczało Was więcej pięknych przedmiotów, które przypominają o Bożej obecności w codzienności.

Chciałybyśmy również żeby rodziny czerpały od tego Najczulszego z Ojców - naszego Tatusia w niebie - miłość, radość i jedność! Właśnie dlatego tworzymy!

Chcemy pokazać że dewocjonalia mogą być ładne i nowoczesne, a symbolika sakralna łatwa w odbiorze. W naszym sklepie znajdziesz tekstylia, zabawki dla dzieci i dewocjonalia dla całej rodziny - które będą zachwycać nie tylko jakością wykonania, ale również designem i przede wszystkim - przesłaniem które ze sobą niosą! Nasze wzory i zabawki tworzą przestrzeń do opowieści, dyskusji, czasu który możesz spędzić z dzieckiem opowiadając o Bożej obecności, o symbolach, o postaciach, o historiach z Pisma Świętego... 

Kupując w naszym sklepie pomagasz nam spełniać tę wizję, dzięki Tobie możemy marzyć i działać dalej!

Będziemy wdzięczne za każdy zakup, follow na social media czy Twoją fotkę produktu! To dla nas mega radocha i turbodoładowanie do dalszej pracy:)